Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dart |
| Length | 18 |
| Width | 19.13 |
| Height | 9.38 |
| Sales Unit | CS |
| Product Group | Lid |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| Material | PET Plastic |
| Shipping Weight | 11.86 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dart |
| Length | 18 |
| Width | 19.13 |
| Height | 9.38 |
| Sales Unit | CS |
| Product Group | Lid |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| Material | PET Plastic |
| Shipping Weight | 11.86 lbs |