Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dart |
| Length | 23.313 |
| Width | 10.188 |
| Height | 11.875 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Cold |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Depth | 23.3 |
| Product Dimensions | 5.5"X4.88"X 2" |
| Product Weight | 9.3 Lbs |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Color | Clear |
| Material | Polyethylene |
| Shipping Weight | 9.31 lbs |