Login/Register to view pricing.
| Capacity | 48 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 21.55 |
| Width | 14.3 |
| Height | 10.8 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Depth | 21.55 |
| Product Dimensions | 10.4"X6.65"X1.7" |
| Product Weight | 18 Lbs |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 18.00 lbs |