Login/Register to view pricing.
| Capacity | 8 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Solo Cup Company |
| Length | 22.313 |
| Width | 11.438 |
| Height | 17.125 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 5-1/2" |
| Lid Type | Lid Not Included |
| Product Group | Bowl |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| Material | PET Plastic |
| Shipping Weight | 9.91 lbs |