Login/Register to view pricing.
| Capacity | 96 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Mass Distributors |
| Length | 13.15 |
| Width | 16.9 |
| Height | 16.75 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot |
| Color | Kraft |
| Shipping Weight | 11.23 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 96 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Mass Distributors |
| Length | 13.15 |
| Width | 16.9 |
| Height | 16.75 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot |
| Color | Kraft |
| Shipping Weight | 11.23 lbs |