Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Fold-Pak |
| Length | 21 |
| Width | 9 |
| Height | 28 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 27.50 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Fold-Pak |
| Length | 21 |
| Width | 9 |
| Height | 28 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 27.50 lbs |