Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | John Ritzenthaler Company |
|---|---|
| Length | 8.5 |
| Width | 26 |
| Height | 23 |
| Sales Unit | EA |
| Product Dimensions | 23" x 26" |
| Product Weight | 1 Lbs |
| Color | Black |
| Shipping Weight | 0.44 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | John Ritzenthaler Company |
|---|---|
| Length | 8.5 |
| Width | 26 |
| Height | 23 |
| Sales Unit | EA |
| Product Dimensions | 23" x 26" |
| Product Weight | 1 Lbs |
| Color | Black |
| Shipping Weight | 0.44 lbs |