Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | John Ritzenthaler Company |
|---|---|
| Width | 32 |
| Height | 32.5 |
| Sales Unit | EA |
| Product Dimensions | 32-1/2" x 32" |
| Product Weight | 1 Lbs |
| Color | Black |
| Shipping Weight | 0.04 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | John Ritzenthaler Company |
|---|---|
| Width | 32 |
| Height | 32.5 |
| Sales Unit | EA |
| Product Dimensions | 32-1/2" x 32" |
| Product Weight | 1 Lbs |
| Color | Black |
| Shipping Weight | 0.04 lbs |