Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Waddington North America |
| Length | 13.87 |
| Width | 13.62 |
| Height | 15.5 |
| Sales Unit | CS |
| Product Weight | 6.25 Lbs |
| Pattern | Reserv |
| Color | Clear |
| Material | PET Plastic |
| Shipping Weight | 6.25 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Waddington North America |
| Length | 13.87 |
| Width | 13.62 |
| Height | 15.5 |
| Sales Unit | CS |
| Product Weight | 6.25 Lbs |
| Pattern | Reserv |
| Color | Clear |
| Material | PET Plastic |
| Shipping Weight | 6.25 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.