Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Solo Cup Company |
| Length | 19.6 |
| Width | 16.1 |
| Height | 13 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot/Cold |
| Diameter | 3-7/8" |
| Lid Type | Lid Not Included |
| Product Group | Container |
| Number of Compartments | 1 |
| Lid Style | Vented |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 15.00 lbs |