Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | Bagcraft |
|---|---|
| Length | 14.25 |
| Width | 10.75 |
| Height | 4.75 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 10-1/3" x 13" |
| Product Weight | 18 Lbs |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 18.00 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | Bagcraft |
|---|---|
| Length | 14.25 |
| Width | 10.75 |
| Height | 4.75 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 10-1/3" x 13" |
| Product Weight | 18 Lbs |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 18.00 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.