Login/Register to view pricing.
| Capacity | 4-1/8 qt |
|---|---|
| Manufacturer | Vollrath Company |
| Sales Unit | EA |
| Depth | 9 |
| Plug Type | NEMA 5-15P |
| Product Weight | 5.38 Lbs |
| Voltage | 120V |
| Control Type | Thermostatic |
| Material | Aluminum |
| Power Type | Electric |
| Shipping Weight | 5.40 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 4-1/8 qt |
|---|---|
| Manufacturer | Vollrath Company |
| Sales Unit | EA |
| Depth | 9 |
| Plug Type | NEMA 5-15P |
| Product Weight | 5.38 Lbs |
| Voltage | 120V |
| Control Type | Thermostatic |
| Material | Aluminum |
| Power Type | Electric |
| Shipping Weight | 5.40 lbs |