Login/Register to view pricing.
| Capacity | 8 qt |
|---|---|
| Manufacturer | SAMMIC CORP |
| Length | 15.2 |
| Width | 11.3 |
| Height | 20.4 |
| Sales Unit | EA |
| Plug Type | NEMA 5-15P |
| Voltage | 120V |
| Material | Stainless Steel |
| Power Type | Electric |
| Shipping Weight | 54.20 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 8 qt |
|---|---|
| Manufacturer | SAMMIC CORP |
| Length | 15.2 |
| Width | 11.3 |
| Height | 20.4 |
| Sales Unit | EA |
| Plug Type | NEMA 5-15P |
| Voltage | 120V |
| Material | Stainless Steel |
| Power Type | Electric |
| Shipping Weight | 54.20 lbs |