Login/Register to view pricing.
| Capacity | 1.2 qt |
|---|---|
| Manufacturer | TOTAL APPLIANCE SERVICE INC |
| Length | 14.17 |
| Width | 7.17 |
| Height | 39.61 |
| Sales Unit | EA |
| Plug Type | NEMA 5-15P |
| Voltage | 120V |
| Material | Wood |
| Power Type | Electric |
| Shipping Weight | 34.56 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 1.2 qt |
|---|---|
| Manufacturer | TOTAL APPLIANCE SERVICE INC |
| Length | 14.17 |
| Width | 7.17 |
| Height | 39.61 |
| Sales Unit | EA |
| Plug Type | NEMA 5-15P |
| Voltage | 120V |
| Material | Wood |
| Power Type | Electric |
| Shipping Weight | 34.56 lbs |