Login/Register to view pricing.
| Capacity | 5 oz |
|---|---|
| Manufacturer | D&W FINE PACK HOLDINGS LLC |
| Length | 20.2 |
| Width | 8.9 |
| Height | 17.1 |
| Sales Unit | CS |
| Color | Black |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 11.45 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 5 oz |
|---|---|
| Manufacturer | D&W FINE PACK HOLDINGS LLC |
| Length | 20.2 |
| Width | 8.9 |
| Height | 17.1 |
| Sales Unit | CS |
| Color | Black |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 11.45 lbs |