Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | SCA - USE VENDOR 9000 |
|---|---|
| Length | 20.7 |
| Width | 13.6 |
| Height | 13.3 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 8-1/2"X13" |
| Fold | Interfold |
| Pattern | Xpressnap |
| Color | Natural |
| Shipping Weight | 21.67 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | SCA - USE VENDOR 9000 |
|---|---|
| Length | 20.7 |
| Width | 13.6 |
| Height | 13.3 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 8-1/2"X13" |
| Fold | Interfold |
| Pattern | Xpressnap |
| Color | Natural |
| Shipping Weight | 21.67 lbs |