Login/Register to view pricing.
| Capacity | 8 lbs |
|---|---|
| Manufacturer | Duro Hilex |
| Length | 13 |
| Width | 10.25 |
| Height | 6.25 |
| Sales Unit | CS |
| Bag Type | Grocery |
| Product Group | Bag |
| Handle | No handle |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 12.67 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 8 lbs |
|---|---|
| Manufacturer | Duro Hilex |
| Length | 13 |
| Width | 10.25 |
| Height | 6.25 |
| Sales Unit | CS |
| Bag Type | Grocery |
| Product Group | Bag |
| Handle | No handle |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 12.67 lbs |