Login/Register to view pricing.
| Capacity | 20 lbs |
|---|---|
| Manufacturer | Duro Hilex |
| Length | 16.5 |
| Width | 14 |
| Height | 8.5 |
| Sales Unit | CS |
| Bag Type | Grocery |
| Product Group | Bag |
| Handle | No handle |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 26.00 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 20 lbs |
|---|---|
| Manufacturer | Duro Hilex |
| Length | 16.5 |
| Width | 14 |
| Height | 8.5 |
| Sales Unit | CS |
| Bag Type | Grocery |
| Product Group | Bag |
| Handle | No handle |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 26.00 lbs |