Login/Register to view pricing.
Individually wrapped clear plastic cups.
| Capacity | 10 oz |
|---|---|
| Manufacturer | RDI-USA Inc |
| Length | 15 |
| Width | 14 |
| Height | 15 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Cold |
| Color | Clear |
| Shipping Weight | 16.00 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
Individually wrapped clear plastic cups.
| Capacity | 10 oz |
|---|---|
| Manufacturer | RDI-USA Inc |
| Length | 15 |
| Width | 14 |
| Height | 15 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Cold |
| Color | Clear |
| Shipping Weight | 16.00 lbs |