Login/Register to view pricing.
| Capacity | 3-1/2 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dart |
| Length | 13.063 |
| Width | 13.063 |
| Height | 16.625 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Cold |
| Diameter | 2.44" |
| Product Weight | 14.4 Lbs |
| Color | Translucent |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 14.19 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 3-1/2 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dart |
| Length | 13.063 |
| Width | 13.063 |
| Height | 16.625 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Cold |
| Diameter | 2.44" |
| Product Weight | 14.4 Lbs |
| Color | Translucent |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 14.19 lbs |