Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dart |
| Length | 17.2 |
| Width | 14.1 |
| Height | 15.3 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Cold |
| Diameter | 3.44" |
| Product Weight | 16.307 Lbs |
| Color | Translucent |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 15.15 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dart |
| Length | 17.2 |
| Width | 14.1 |
| Height | 15.3 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Cold |
| Diameter | 3.44" |
| Product Weight | 16.307 Lbs |
| Color | Translucent |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 15.15 lbs |