Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | Chicopee |
|---|---|
| Length | 11.125 |
| Width | 8 |
| Height | 14.375 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 13" x 21" |
| Product Weight | 4.9 Lbs |
| Color | White w/ Red Stripe |
| Shipping Weight | 4.90 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | Chicopee |
|---|---|
| Length | 11.125 |
| Width | 8 |
| Height | 14.375 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 13" x 21" |
| Product Weight | 4.9 Lbs |
| Color | White w/ Red Stripe |
| Shipping Weight | 4.90 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.