Login/Register to view pricing.
| Capacity | 9-3/4 oz |
|---|---|
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 0.001 |
| Width | 3.25 |
| Height | 3.25 |
| Sales Unit | CS |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 2.69 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 9-3/4 oz |
|---|---|
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 0.001 |
| Width | 3.25 |
| Height | 3.25 |
| Sales Unit | CS |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 2.69 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.