Login/Register to view pricing.
| Capacity | 1 pounds |
|---|---|
| Manufacturer | Bagcraft |
| Length | 13 |
| Width | 10.691 |
| Height | 7.041 |
| Sales Unit | CS |
| Product Group | Bag |
| Product Dimensions | 5.75" x 7.75" |
| Product Weight | 12 Lbs |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 8.50 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 1 pounds |
|---|---|
| Manufacturer | Bagcraft |
| Length | 13 |
| Width | 10.691 |
| Height | 7.041 |
| Sales Unit | CS |
| Product Group | Bag |
| Product Dimensions | 5.75" x 7.75" |
| Product Weight | 12 Lbs |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 8.50 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.